Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

DSC_1876
Andrzej Gut Mostowy, Tatrzańska Izba Gospodarcza i Nowotarska Izba Gospodarcza zapraszają 1 czerwca 2017 roku do Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdrój na rodzinny festyn „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”.  Już od trzynastu lat dajemy uśmiech dzieciom z naszego regionu, podczas najważniejszego dla nich dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i ludzi dobrej woli do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji.

Spotkanie noworoczne z Marszałkiem Jackiem Krupą

DSC_2109

Członkowie zarządu Województwa Małopolskiego – Marszałek Jacek Krupa oraz wicemarszałek Grzegorz Lipiec wzięli udział w spotkaniu noworocznym z podhalańskimi samorządowcami, które odbyło się w Zakopanem.

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

DSC_2749

Dwunasta edycja pikniku rodzinnego Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy już z nami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy Dzień Dziecka zdecydowali się spędzić z nami w Rabkolandzie. Dziękujemy także wszystkim sponsorom – bez was nie udałoby się zorganizować tej imprezy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Promocja książki Ks. Władysława Zarębczana

DSC_1824

W Zakopanem odbyło się spotkanie promujące najnowszą książkę ks. dra hab. Władysława Zarębczana, „Dom na Skale”. Ksiądz Władysław opowiedział o jej pisaniu i swoich wspomnieniach o Władysławie Trebuni-Tutce i Józefie Bafii – którzy swoim życiem zapisali „wielkie karty“ w historii kultury regionalnej Podhala. Usłyszeliśmy wiele nowych historii i zabawnych faktów związanych z Władysławem i Józefem.

Samorządowe spotkanie opłatkowe

DSC_9573

Na zaproszenie Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy, prof. Stanisława Hodorowicza i Andrzeja Guta-Mostowego – podhalańscy samorządowcy wzięli udział w spotkaniu noworocznym, które odbyło się w karczmie Przy Młynie w Zakopanem.

30 lat Towarzystwa Opieki nad Zabytkami

DSC_5362

W Białej Izbie Związku Podhalan świętowaliśmy 30-lecie zakopiańskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami. To bardzo ważna instytucja, która pomaga chronić dziedzictwo naszych przodków.

Strony, które warto odwiedzić

×