XVII Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej

foto

Na tegorocznym XVII Charytatywnym Balu TIG bawiło się ponad 160 osób. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do grona osób, którym nie jest obojętny los dzieci z Podhala.

Na tegorocznym XVII Charytatywnym Balu TIG bawiło się ponad 160 osób. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do grona osób, którym nie jest obojętny los dzieci z Podhala. Zebrano 50 000 zł i kwota ta wciąż rośnie.

Szególne podziękowania dla Hotelu*** Mercure Zakopane Kasprowy, dla 71 firm – fundatorów nagród w konkursie oraz dla 26 artystów, osób i instytucji, które przekazały dzieła na licytację. Dziękujemy między innymi Kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskego; Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Ewy Kopacz, Burmistrzowi Miasta Zakopane Leszkowi Doruli oraz Europosłance Róży Thun. – organizatorzy.

Środki zebrane podczas balu zasilą charytatywne konto Tatrzańskiej Izby Gospodarczej i pozwolą na wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci z regionu Podhala. Izba wykorzystuje zebrane fundusze na:

* organizację zimowisk, kolonii letnich i półkolonii,
* finansowanie drugich śniadania i obiadów dla najbiedniejszych uczniów,
* finansowanie i dofinansowywanie specjalistycznego leczenia, badań, operacji ratujących życie i zdrowie dzieci,
* zakup sprzętu rehabilitacyjnego,
* organizację pobytów i zabiegów rehabilitacyjnych,
* zakup paczek mikołajowych i świątecznych,
* organizację i współorganizację akcji dla dzieci (np. Dzień Dziecka).
 

Strony, które warto odwiedzić