Delegacja Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki z wizytą na Podhalu

foto

W dniach 17-18 stycznia 2015 r. delegacja Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, przyjechała z wizytą na Podhale. Delegaci Komisji uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami lokalnych firm oraz z gośćmi zagranicznymi.

W dniach 17-18 stycznia delegacja Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, przyjechała z wizytą na Podhale. Delegaci Komisji uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami lokalnych firm oraz z gośćmi zagranicznymi.

Delegacja Komiji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki z przewodniczącym komisji posłem Ireneuszem Rasiem oraz przewodniczącym Podkomisji stałej do spraw turystyki posłem Andrzejem Gutem-Mostowym, spotkała się w Maniowach z delegacjami z Włoch, Niemiec, Turcji i Słowacji oraz z przedstawicielami firmy Supersnow, aby porozmawiać na temat infrastruktury technicznej służącej naśnieżaniu. Wszyscy zwiedzili też nową siedzibę i będącą na ukończeniu nową halę produkcyjną firmy Supersnow w Maniowach.

Odbyło się także spotkanie z delegacjami międzynarodowymi dotyczące wymiany informacji na temat rozwoju turystyki ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących rozbudowy infrastruktury do uprawiania narciarstwa oraz funkcjonowaniem rynku sportów zimowych.

Strony, które warto odwiedzić