Otwarcie biura poselsko-senatorskiego w Nowym Targu

foto

Wczoraj, 9 I 2012, w siedzibie Euroregionu w Nowym Targu, Poseł Andrzej Gut-Mostowy i Senator Stanisław Hodorowicz otworzyli wspólne, poselsko-senatorskie, biuro. Na uroczystości obecni byli duchowni, samorządowcy parlamentarzyści.

 Wczoraj, 9 I 2012, w siedzibie Euroregionu w Nowym Targu, Poseł Andrzej Gut-Mostowy i Senator Stanisław Hodorowicz otworzyli wspólne, poselsko-senatorskie, biuro. Na uroczystości obecni byli duchowni z ks. dziekanem Tadeuszem Juchasem na czele, samorządowcy z całego Podhala a takze marszałek województwa Marek Sowa, parlamentarzyści w tym poseł Ireneusz Raś i senator Janusz Sepioł. Zaproszonych gosci powitali wspólnie Poseł Andrzej Gut-Mostowy i Senator Stanisław Hodorowicz.

– Waszą obecność traktujemy jako wyraz przyjaźni wobec nas. „Nas dwoje, ale duch jeden!” – mówił senator Hodorowicz. – Podhale będzie mogło liczyć na dwóch parlamentarzystów – deklarował Andrzej Gut Mostowy Później głos zabrali zaproszeni goscie, życząc podhalańskim parlamentarzystom wielu sukcesów w walce o sprawy najważniejsze dla całego regionu. W dalszej częsci uroczystosci Ks dziekan Tadeusz Juhas poświęcił także nowe pomieszczenia biurowe. 

Biura znajdują się w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej przy ul. Sobieskiego, czynne będą od poniedziałku do piątku, pięć dni w tygodniu. 

Strony, które warto odwiedzić