„Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom”

Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy – inicjator i główny organizator imprezy „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom” – serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców i ludzi dobrej woli do współpracy przy organizacji …

Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy – inicjator i główny organizator imprezy „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom” – serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców i ludzi dobrej woli do współpracy przy organizacji II edycji festynu z okazji Dnia Dziecka, który rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca br. o godz. 10.00 w Rodzinnym Parku Rozrywki „Rabkoland” w Rabce – największym tego typu obiekcie w Małopolsce.
Współorganizatorami imprezy są Tatrzańska Izba Gospodarcza i Nowotarska Izba Gospodarcza.
            Dzieci Podhala, Spisza i Orawy przez cały dzień będą mogły bezpłatnie korzystać z wybranych atrakcji „Rabkolandu”. Oprócz zabawy przewidziano słodki poczęstunek, konkursy, losowanie nagród rzeczowych. Będzie to zabawa dla wszystkich dzieci – nie wyłączając tych najbardziej dotkniętych przez los. Od rana autokary dowozić będą bezpłatnie wychowanków domów dziecka oraz dzieci – wytypowane przez szkoły – które w inny sposób nigdy by tam nie dotarły.
W zeszłym roku zaproszenie do zabawy przyjęło dwa i pół tysiąca dzieci!
            Mile widziana jest każda forma pomocy, za którą najwspanialszą nagrodą będzie radosny uśmiech rozbawionych dzieci.
Zainteresowanych sponsorów i dobroczyńców prosimy o kontakt z Dyrektorem Biura Poselskiego Andrzeja Guta-Mostowego Jackiem Raźnym – tel. 0-182066476 (w godz. 9.00 – 15.00)

Strony, które warto odwiedzić