Pomoc dla projektu „Bukowiańskie Termy”.

W czwartek 16 marca 2006 r. z inicjatywy Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Guta-Mostowego i z jego udziałem odbędzie się w Krakowie spotkanie Marszałka Janusza Sepioła i Zarządu Województwa Małopolskiego z Bukowiańskim Towarzystwem …

W czwartek 16 marca 2006 r. z inicjatywy Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Guta-Mostowego i z jego udziałem odbędzie się w Krakowie spotkanie Marszałka Janusza Sepioła i Zarządu Województwa Małopolskiego z Bukowiańskim Towarzystwem Geotermalnym sp. z o.o.
Tematem spotkania będzie projekt budowy basenów geotermalnych „Bukowiańskie Termy” w Bukowinie Tatrzańskiej i możliwości wsparcia finansowego jego realizacji przez instytucje wojewódzkie.
W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.
Zorganizowanie tego spotkania to efekt starań Posła Andrzeja Guta-Mostowego, który nazwał projekt imponującym i zadeklarował pomoc dla inicjatywy, która może być dźwignią rozwoju nie tylko dla gminy Bukowina Tatrzańska, ale całego naszego regionu i Małopolski.

Strony, które warto odwiedzić